Hochy Cup 2020 – rozlosování

V sobotu 4. ledna 2020 proběhne na umělé trávě areálu TJ Sokol Libiš tradiční první akce nového kalendářního roku.

Fotbalový turnaj zvaný Hochy Cup se dočká již 11. pokračování. Tentokrát se jej zúčastní 8 týmů – Libiš dorost, Libiš B, Tornádo Libiš, Jarní Vánek, Tuhaň, Obříství, Kbelské Vosy a Gunners.

Turnaj se hraje systémem každý s každým a 4+1. Hrací doba je 1x 12 min s 3 minutovou přestávkou mezi jednotlivými zápasy.

Rozlosování a hrací časy jednotlivých zápasů budou na tabuli u kabin, upřesnění pravidel rovněž. Rozhodčí budou delegováni pořadatelem. Turnaj bude rozhodován a především hrán v duchu fair play.

Turnaj startuje již v 8:00, kdy jedenáctý ročník zahájí tradičně utkání libišského béčka s dorostem.

Zápasový program by měl skončit v cca 15:00 a následovat bude vyhlášení.

8.00Libiš „B“:Libiš dorost
8.15Tornádo Libiš:Jarní Vánek
8.30Tuhaň:Obříství
8.45Kbelské Vosy:Gunners
9.00Libiš „B“:Tornádo Libiš
9.15Libiš dorost :Jarní Vánek