|

MUŽI B: Libiš – Březiněves B 6:1

V neděli jsme odehráli třetí přípravné utkání na UMT v Bohnicích proti „béčku“ Březiněvsi.

Začali jsme opět trochu rozpačitě. Chybělo 5 hráčů, ale kluci to zvládli. Postupně jsme se probrali, i když jsme dali brzy branku, tak nám to moc nepomohlo.

Hosté vyrovnali v 15. minutě na 1:1 po rohovém kopu. Utkání bylo celkem vyrovnané. Druhou branku jsme dali po hezké akci, kdy Malík hodil dlouhý aut na Pilaře, ten posunul na dobře hrajícího Doušu a ten se nemýlil.

Poločas skončil 2:1.

Do druhého poločasu jsem opět trochu prohodil sestavu a postupně jsme dali ještě 4 branky a zaslouženě vyhráli 6:1.

Pořád je to příprava, ale kluci to opět dobře odmakali a to mě těší, že k tomu přistupujeme zodpovědně.

Teď nás čeká generálka v neděli 15. 3. s Řepínem od 10:30 v Chlumíně na trávě.

Trenér Urbanec

Libiš B – Březiněves B 6:1 (2:1)

Branky: 3. Pazdera, 30. a 60. Douša, 69. a 80. Makovský, 83. Mündl Filip.

Sestava – 1.poločas: Škrna – Chorvát, Novák, Mündl Filip – Pilař – Malík, Eisner, Buzek, Tvrdý – Douša, Pazdera.

Seatava – 2.poločas: Chládek – Chorvát, Novák (71. Buzek), Mündl Filip – Mündl Matěj – Makovský, Eisner, Pilař, Malík (77. Pospíšil) – Kletečka, Douša (80. Škrna).