|

Muži A: Sokol Libiš – Brandýs nad Labem 2:1 (1:0)

V sobotu dopoledne jsme sehráli další přípravné utkání s divizním Brandýsem n/L. Kvalitní utkání na skvěle připraveném hřišti hrané ve vysokém tempu.

V úvodu působil Brandýs fotbalověji…..my jsme hrozili z trestných kopů (Macháček,Beneš..) skóre se měnilo v 20 min, kdy Vetešník vystihl špatnou rozehrávku soupeře a dal na 1:0. Převzali jsme hru, dobře kombinovali a chodili do nebezpečných protiútoků. V 38 min jsme „zazdili“ 100% šanci, Přibyl podcenil střelu do prázdné branky…vzápětí Stibora střílí těsně vedle a v závěru poločasu Bíba přestřeluje!!!

Úvod 2 poločasu opět patřil soupeři, zahrával několik standartních situací….v 55 min Folwarczny střelou z 20m srovnává na 1:1. Po té se hra srovnala a opět jsme zapnuli v posledních 20 min…V 75 min po brejku a teči soupeře Makovský dává na 2:1. Soupeř to otevřel a my jsme nedokázali zvýšit naše vedení..(a těch situací bylo několik…) špatná finální přihrávka to pokazila.

Ale oproti minulému zápasu jsme podali kvalitní výkon po celý zápas. Trenér Luboš Urban