Muži A: Sokol Libiš – Brandýs nad Labem 2:1 (1:0)

V sobotu dopoledne jsme sehráli další přípravné utkání s divizním Brandýsem n/L. Kvalitní utkání na skvěle připraveném hřišti hrané ve vysokém tempu.

V úvodu působil Brandýs fotbalověji…..my jsme hrozili z trestných kopů (Macháček,Beneš..) skóre se měnilo v 20 min, kdy Vetešník vystihl špatnou rozehrávku soupeře a dal na 1:0. Převzali jsme hru, dobře kombinovali a chodili do nebezpečných protiútoků. V 38 min jsme „zazdili“ 100% šanci, Přibyl podcenil střelu do prázdné branky…vzápětí Stibora střílí těsně vedle a v závěru poločasu Bíba přestřeluje!!!

Úvod 2 poločasu opět patřil soupeři, zahrával několik standartních situací….v 55 min Folwarczny střelou z 20m srovnává na 1:1. Po té se hra srovnala a opět jsme zapnuli v posledních 20 min…V 75 min po brejku a teči soupeře Makovský dává na 2:1. Soupeř to otevřel a my jsme nedokázali zvýšit naše vedení..(a těch situací bylo několik…) špatná finální přihrávka to pokazila.

Ale oproti minulému zápasu jsme podali kvalitní výkon po celý zápas. Trenér Luboš Urban

Uložit odkaz do záložek.