|

Muži B: Libiš – Obříství 2:5

V sobotu jsme po půl roční pauze nastoupili doma v derby proti Obříství.

Začátek nám vyšel, po chybě hostujícího brankáře našel Douša nádherně Pazderu a ten se nemýlil. Do 15. minuty jsme hráli dobře, ale v 16. minutě hosté z rohu vyrovnali po naší hrubce na 1:1. Ve 26. minutě jsme opět udělali hrubku uprostřed hřiště a potom hned v pokutovém území a hosté nás potrestali a vedli 2:1.

Byli jsme jako opaření a ve 36. minutě opět chyba a dostali jsme třetí branku a poločas jsme zaslouženě prohráli 1:3.

V kabině jsme si něco řekli a druhý poločas jsme začali o mnoho lépe a hosty jsme zmáčkli, ale v 57. minutě školácká chyba, 3 hráči čumí na jednoho, jak kolem nich prochází jako nůž máslem a hosté zvýšili na 4:1.

Pak jsme ještě stačili snížit na 2:4 hned v 60. minutě, ale hosté o čtyři minuty později dali na 2:5 a bylo hotovo.

Zasloužená prohra. Nevím co k tomu dodat, byla to katastrofa. Uvidíme venku v Horních Beřkovicích.

Trenér Urbanec

Okresní přebor Mělník – 12. kolo

TJ Sokol Libiš B – TJ Sokol Obříství 2:5 (1:3)

Branky: 3. Pazdera Martin, 65. Pazdera Martin (pen.) – 15. Šulc Jakub, 28. Litera Petr, 37. Šulc Jakub, 56. Šulc Jakub, 65. Tláskal Petr. ŽK: Mündl M., Pazdera, Hádek – Mansfeld, Šulc, Obrajtr. ČK: 58. Eisner. Rozhodčí: Mižič – Blahout, Driml. Diváci: 80.

Libiš: Chládek – Novák (64. Kletečka) – Ryšlavý J. (62. Malík), Mündl Matěj, Hádek – Mündl Filip, Buzek (60. Demeter), Eisner, Pilař – Douša, Pazdera (69. Pospišil). Škrna nestřídal.

V grafice níže si můžete pomocí menu v pravém horním rohu zobrazit všechny zápasy.