Mise splněna – společný běh po evropských stadionech

Dnes po třech týdnech od zahájení výzvy jsme společně doběhli do cíle, kterým je náš nádherný sportovní areál v Libiši.

Především musím vyzdvihnout výkony kategorie starší přípravky a jejich fanoušků. To co po celou dobu trénování „na dálku“ tato kategorie ukazuje nám všem, je něco úžasného.

Jako neuvěřitelnou podporu také vnímám fanoušky jako takové. Jejich současných 4.707 kilometrů jsou nejen obrovskou porcí sportovního výkonu, ale i ukázkou toho, že TJ Sokol Libiš má za sebou skvělé příznivce. Do výzvy se zapojili v této kategorii především rodiče, naši báječní správcové, rodiny trenérů, ale i lidé kteří chtěli prostě „jen tak“ přispět na dobrou věc.

Moc všem děkuji za podporu, kterou jste nám prokázali. Moc děkuji Tomášovi za impuls, který nám všem v této nelehké době dal. Také děkuji libišským podnikatelům, kteří se sami přihlásili s podporou této akce.

Věřím, že se brzy budeme moct zase potkat venku, na hřišti, na zahrádce naší krásné hospůdky a že si budeme moci zase normálně povídat a děti budou moci zase normálně sportovat a setkávat se tak se svými kamarády.

Filip Mírek

kilometry