B tým: Bohnice – Libiš 0:4

Skoro po roce se stejným soupeřem, loňský rok jsme prohráli 1:2, letos jsme zvítězili nejvyšším rozdílem, co hrajeme s Bohnicemi přátelská utkání. I když domácí nebyli kompletní, tak to nesnižuje náš velmi dobrý výkon, nám také chyběly důležité opory.

Prostřídal jsem všech 16 hráčů, většina odehrála stejnou porci utkání. Začali jsme velmi dobře, až mě to samotného zaskočilo, s jakou chutí kluci vstoupili do utkání, doufám, že nám to vydrží.

V takovém složení i na jiných postech jsme hráli poprvé, ale kluci se s tím vypořádali velmi dobře, až na pár drobných chyb. Od začátku jsme byli lepší a vytvořili jsme si spoustu šancí. Jen samotný Dobrovolný měl minimálně 5 tutovek, ale síť nerozvlnil, ovšem na 2 branky přihrál, další asistenti byli Havlík a Chorvát.

Hráli jsme dobře jako kolektiv a to mě potěšilo. Máme pár nových kluků, tak doufám, že se to podaří dotáhnout do konce, aby byli do mistráků. V sobotu zajíždíme za tradičním soupeřem na pěknou travičku na Řepíně.

V sobotu bychom měli mít další nové tváře, tak uvidíme jak se předvedou.

Trenér Urbanec

Přípravné utkání

Bohnice – Libiš B 0:4 (0:2)

Branky: 28. a 70. Miřatský, 35. Tvrdý, 63. Pazdera.

Sestava: Škrna Michal a Škrna Jan – Ryšlavý J., Brdlík, Mündl Filip, Chorvát, Svoboda, Ghanmi, Havlík, Dobrovolný, Tvrdý, Miřatský, Kletečka, Goljak, Pilař, Pazdera.

Přípravné zápasy:

DatumČasSoupeřDoma/Venku