|

Muži B: Libiš – Vysoká 3:1 (3:1)

V sobotu jsme odehráli další utkání v domácím prostředí proti soupeři z Vysoké, která ještě v loni hrála B. třídu. Tentokrát z „A“ mužstva doplnil Dobrovolného, který s námi hraje pravidelně, ještě Brabec a Khornauli. Nevěděl jsem, co od toho očekávat, kluci s námi šli poprvé.

Hned od začátku si ale kluci velmi dobře sedli a soupeře z Vysoké jsme zatlačili a vytvořili jsme si obrovský tlak. V 6. minutě po nádherné akci po ose Mölzer – Svoboda dokončil akci Brabec a vedli jsme 1:0.

Při druhé brance zafungovala spolupráce kluků z áčka, Khornauli přihrával Brabcovi a vedli jsme 2:0. Ve 25. minutě jsme zaspali a hosté snížili na 2:1.

O tři minuty později jsme kopali penaltu, ale hostující brankář vychytal Tvrdého. Na 3:1 jsme zvýšili po rohovém kopu, při dorážce se nejlépe zorientoval Khornauli. Poločas skončil 3:1, ale to, co jsme zahodili, to bylo šancí na dva zápasy.

Druhý poločas jsme opět začali velmi dobře, vytvořili jsme si tlak a šance. Kopali jsme další penaltu, tentokrát si vzal míč Mölzer, ale opět ho vychytal hostující brankář. Ve druhém poločase jsme také měli hodně šancí, ale žádnou jsme neproměnili, ani prázdnou bránu jsme netrefili.

Ale jinak kluky musím pochválit, hráli jsme dobrý, rychlý fotbal. Zápas měl skončit vyšším rozdílem, ale i tak děkuji klukům za výkon a dárek k 50. narozeninám, které jsem měl v den zápasu.

Děkuji všem za předvedený výkon a klukům z „A“ týmu, že nám pomohli.

Trenér Urbanec

Okresní přebor SportFotbal – 6. kolo:

TJ Sokol Libiš „B“ – FK Vysoká 3:1 (3:1)

Branky: 6. Brabec Matouš, 20. Brabec Matouš, 34. Khornauli Nikolozi – 25. Rolenc Jan. ŽK: Rolenc, Tolkner, Chaloupka. Rozhodčí: Blahout Jiří, Driml Petr, Šulc Martin. Diváci: 60.

Libiš: Škrna – Dobrovolný, Havel, Mündl F., Khornauli – Svoboda, Eisner, Brdlík (75. Havlík), Tvrdý – Brabec, Mölzer (88. Kletečka).

Vysoká: Chaloupka – Skopka, Vodička, Pešan, Červeňák, Tolkner, Tichý, Finkous, Rolenc, Douděra, Kos.