|

Dorost U19: Brandýs nad Labem – Libiš 1:0

Do odvetného utkání podzimu nepustilo Baloga (koleno) a Kubíčka (angína). V prvním domácím utkání jsme prohráli 2:3, a tak jsme chtěli u soupeře bodovat. První poločas přinesl bojovný výkon z obou stran a rovněž tak po jedné vyložené šanci na každé straně.

U nás si hezky naběhnul na centrovaný míč Šoul, ale jeho hlavička mířila nad břevno. Šanci soupeře hasil na poslední chvilku aktivní Tůma. Ve druhém poločase jsme museli střídat zraněného Plačka. Chvilku poté se na nás pískala penalta a domácí ji proměnili.

V závěru jsme hráli na riziko a zatlačili domácí, ale střely Čepce a Málka skončili v náruči brankáře. Klukům nemohu odepřít bojovnost a chuť po vítězství, ale bohužel v koncovce se již několik zápasů trápíme.

FK Brandýs nad Labem – Sokol Libiš 1:0 (0:0)

Sestava: Škrna – Tůma, Mündl M., Bušínský, Havlíček – Plaček (70. Plodík), Čepec, Nejezchleba, Rezner – Šoul (75. Srch), Horký (77. Málek).