Dorost U19: Libiš – Český Brod 3:0

V posledním před barážovým utkání nás čekal soupeř z Českého Brodu, který se v minulém kole postaral o překvapení vítězstvím ve Velimi. Do utkání nemohl nastoupit potrestaný Honza Čepec. Vstup do zápasu jsme měli famózní, když se v 18. minutě se trefil nádhernou střelou Kubíček.

Ve 28. minutě přišla jediná nebezpečná akce soupeře, Honza Škrna si však poradil. Konec poločasu byl v naší režii a kolmici Nejezchleby zužitkoval gólovou střelou na zadní tyč s chutí hrající Rezner. V 53. minutě našel Havlíček naběhnuvšího Reznera a ten se mohl radovat z třetí branky.

Přišly i další hezké akce, ale střely Mundla, Tvitsluka, Šandora a Šoula skončily mimo branku. Po zatím nejlepším výkonu jara jsme se mohli radovat z vítězství. Za výkon bych chtěl všem klukům poděkovat a popřát jim do baráže hodně štěstí.

Sokol Libiš U19 – FK Český Brod/Vyžlovka U19 3:0 (2:0)

Branky: 18. Kubíček, 40. a 53. Rezner.

Sestava : Škrna – Plaček (78. Tvitsluk) Mundl, Bušínský, Tůma – Mošna, Nejezchleba (80. Srch), Kubíček, Rezner (78. Horký) – Šándor (65. Šoul), Havlíček.