23.8.2016

Dorost

Zimní příprava 2020

  • 9.1.2020 18-19.hod úvodní trénink Sokolovna
  • 11.1.2020 09.15 hod FK Ďáblice zimní liga FK Velvary
  • 15.1.2020 18- 19.30hod trenink UMT
  • 16.1.2020 18-19.00hod trenink sokolovna
  • volný víkend
  • 20.1.2020 18-19.15hod trenink UMT
  • 22.1.2020 18-19.15hod trénink UMT
  • 23.1.2020 18-19.0 hod trénink sokolovna
  • 25.1.2020 09-14.00hod přátelské utkání Libiš 3x20min
  • 27.1.2020 18- 19.15hod trénink UMT
  • 30-2.2.2020 Soustředění Heřmanice FK Jablone nad Nisou 04 ?
  • 4.2.2020 18- 19.15hod trénink spinning
  • 5.2.2020 18-19.15hod trénink UMT
  • 6.2.2020 18- 19 hod trénink sokolovna
  • 8.2.2020 18.00 hod zimní liga SK Tuchoraz
  • 10.2.2020 18-19.15hod trénink UMT
  • 12.2.2020 18-19.15hod trénink UMT/terén
  • 13.2.2020 18-19.00hod trénink sokolovna
  • 15.2.2020 zimní liga Dukla Praha 2004
  • 17.2.2020 18-19.1 hod trénink UMT
  • 19.2.2020 18-19.15hod trénink UMT/terén
  • 20.2.2020 18- 19.00hod trénink sokolovna

I.A třída dorostu, skupina B – podzim 2019

Realizační tým

Trenéři:
Panocha Michal 720 444 332 Douša Pavel 773 318 827 

Vedoucí:
Škrna Michal 774 686 606 Kubíček Pavel 605 173 119

Zdravotník:
Čepec Jan 776 809 444

Výsledky můžete sledovat na IS FAČR nebo vysledky.lidovky.cz.


Rozpis mistrovských utkání:

  • 1. kolo, 25. 8.   Libiš  – SK Zeleneč 10:15, 2:3 ⭕️
  • 2. kolo, 1. 9.   FK Brandýs – Libiš 10:15 6:0 ⭕️
  • 3. kolo, 8. 9.   Libiš  – FK Dobrovice 10:15. 3:0
  • 4. kolo, 15. 9   Libiš – Dolnobousovský SK 10:15 3:4 ⭕️
  • 5. kolo, 22. 9.  Mnichovohradištský SK – Libiš 10:15 7:1 ⭕️
  • 6. kolo, 29. 9 Libiš – SK Bělá pod Bezdězem 10:15 2:0
  • 7. kolo, 6. 10. SK Akuma  Ml. Boleslav – Libiš 10:15 1:1
  • 8. kolo, 13. 10. Libiš – FC Sporting Ml. Boleslav 10:15 4:1
  • 9. kolo, 20. 10. SK Bakov nad Jiz.- Libiš 3:4
  • 10. kolo, 27. 10. Libiš – Benátky nad Jiz. 5:2
  • 11. kolo, 3. 11.  TJ Klíčany – Libiš 10:15 3:2 ⭕️

Tabulka I. A třídy dorostu – skupina B

1.Mnichovohradišťský SK11110098:1233
2.FK Brandýs-Boleslav1190257:1527
3.SK Benátky n.Jizerou1171354:2922
4.SK Bělá p.Bezdězem1163227:1621
5.TJ Sokol Libiš1151527:3016
6.SK Zeleneč1133522:3812
7.SK Akuma Mladá Boleslav1133517:3412
8.Dolnobousovský SK1140727:5012
9.TJ Klíčany1031624:5710
10.FK Dobrovice1030714:369
11.SK Bakov nad Jizerou1121819:477
12.FC Sporting Mladá Boleslav1113716:386