Cvičení žen

Holky-libissky

Aerobic v Libiši má více jak 20-ti letou tradici. Cvičíme v sokolovně TJ Sokol Libiš s dostatečně velkou kapacitou a vybavenou všemi potřebnými pomůckami.

Rozvrh hodin:  

pondělí   18,30 – 19,30
čtvrtek    19,00 – 20,00

V hodinách kombinujeme aerobní choreografické bloky s posilováním a to buď s náčiním (činky, gumičky, overbally…) nebo bez nich, na závěr nechybí protažení celého těla. Sestavy jsou vhodné pro začátečníky, ale ani pokročilejší se nebudou nudit.

Cvičíme aerobic, stepaerobic, overbally, fitbally, formování postavy, strečink.

Cvičitelka: Jana Holubová, jako instruktorka působí od roku 2008 (licence pro instruktora aerobiku IV. třídy 2008, III.+ II.stupně u ACI 2012), kurzy fitball a overball (2014, ACI), strečink, relaxace (2014, ACI)

Proč cvičíme?

Hlavně pro radost z pohybu a pro zdraví. Samozřejmě i pro zpevnění těla, rozvoj fyzické zdatnosti a pohybových schopností.

Co nabízíme navíc?

Můžete se s celou partou žen podílet na již tradičním Karnevalu (letos pro děti odpoledne a večer pro dospělé), Dětském dni v červnu nebo podzimní bojovce s lampiony. Na některých akcích jsme vystoupily s nacvičenými sestavami a to ke spokojenosti nás, cvičenek i široké veřejnosti.

připravila Jana Holubová
janaholubova@atlas.cz

Foto z akcí

http://akcezenylibis.rajce.idnes.cz/

Reklama