|

B tým: Radonice – Libiš 3:0

Od začátku bylo jasné, že soupeř hraje vyšší soutěž, a tak jsme hráli hlavně odzadu a snažili se držet balón a pokoušet se o postupný útok.

Domácí byli nebezpečnější v útoku, ale v prvním poločase využili pouze jednu šanci, a to po naší chybě v obraně. Druhá půle byla trochu chaotická s obou stran i díky střídání v obou týmech.

Přesto byli domácí lepší a přidali dva góly, které ovšem plynuly z našich chyb. Nějaké náznaky šancí jsme měli, ale gól se nám tentokrát vstřelit nepodařilo. Radonice nás tak znovu v přípravě porazily.

Bohužel se několik kluků zranilo, což před sobotním zahájením okresního přeboru není dobré.

I tak vás všechny zveme v sobotu na domácí hřiště, kde přivítáme Dolní Beřkovice – výkop v sobotu 14. 8. 2021 od 17:00.