Dětské letní soustředění 2020

Dd, zdravím všechny účastníky letního (doufám) fotbalového (ještě nevím) soustředění. Tyto pokyny píšu už asi po patnáctý a protože to stejně nikdo nečte a hlavně nedodržuje, tak to vezmu fofrem.

Jedeme pondělí až pátek, bydlíme na hotelu s celodenní stravou, pitným režimem a v pátek večer obsluhou nahoře bez (proto odjíždíme dopo, nechci, aby měli děti zvrácenou představu o přírodě). Půl napůl budou tréninky a vejšlapy do okolí a na koupálko.

Takže to podstatné: odjezd je 24.8.2020 vlakem z Neratovic !! sraz před nádražím v 10,00, po přestupu v Ml.Bolesl. jsme na oběd na hotelu Ort. Sportovní vybavení a osobní věci Vašich dětí odveze p. Zíval traktorem a to samé udělá v pátek. Časy nakládky na Sokole a před nádražím ještě upřesníme.

Co dát do kufru a co rozhodně ne:
sebou: sportovní obuv (kopačky), pohodlnou obuv na výlet (jako např. holinky apod.), oblečení tak akorát, min. 5x ponožky, lahve sportovní 2x, míč (pojede traktorem), obuv hotelovou,
nebrat: mobil, formy pc, herní konzole, šperky, hodinky, jídlo na týden.

Platba je 2080 + kapesné 250kč!!!! (beru i eura a kanadský dolary)
Podepsaný formulář o covid -19 a vyplněný formulář o zdravotním stavu (zde napište i léky, které dítě bude brát nebo nějaké anomálie, které máme v utajení vědět, třeba, že po 5 pivu blbne).

Další info poskytneme na schůzkách po dnešním a pátečním tréninku nebo telefonicky u trenérů a infolince 1188.
Na cestu do vlaku minibatůžek s pitím, sváčou, společenskou hrou, lahvinkou a cigára.

za kolektiv dobrovolných šílenců                                            Míšek Stanislav