Dorost: boxerský trénink s Honzou Gazdíkem

Trenér libišského dorostu Michal Panocha připravil pro své svěřence v pátek 10. února 2017 v rámci zimní fotbalové přípravy zajímavé překvapení. Ne do ringu, ale do libišské sokolovny pozval českého boxera Jana Gazdíka, aby společně s dorostem absolvoval hodinový trénink v boxerském duchu. Hodinka uběhla jako voda, kluci v rámci svých možnosti trénink zvládli a udělali si představu, jak se dá pracovat s tělem, aby lépe poslouchalo. Posilovací cviky měl Honza perfektně připravené, kruhový trénink nedal nikomu šanci polevit. Navíc krátké intervaly ve střídání cviků udržovaly všechny ve střehu a nutily neustále sledovat, co se děje, a být tak pořád ve hře. Fotbal i box jsou sice dva neskutečně rozdílné sporty, ale jejich společný jmenovatel = fyzická kondice je oběma vlastní, bez ní to prostě nejde. Honzovi za strávenou chvilku moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů v jeho slibně se rozvíjející boxerské kariéře.

Jan Gazdík (1999) – v dětských letech fotbalista libišského Sokola, nyní boxér SK Box Mělník, kadetský mistr republiky 2015 (66kg), zároveň v tomto roce úspěšná reprezentace ČR na mistrovství Evropy ve Lvově a Mistrovství světa v Petrohradě. Honza v letošním roce vstupuje do kategorie mužů, kde by se rád prosadil a vybojoval si účast na olympiádě. Přejeme Ti hodně štěstí a budeme držet palce, aby Ti to vyšlo!