Dorost: ČAFC Praha – Libiš 2:5

Tak jako minulý týden jsme museli řešit problém na pozici brankáře – Honza Škrna antibiotika a Tomáš Novák horečky. Do branky musel po dohodě se soupeřem David Chládek, který nás hodně podržel. V prvním poločase nás soupeř přehrával po pravé straně, rychlost jeho hráčů nám dělala velké problémy.

Dvakrát jsme situaci řešili na poslední chvíli, ale potřetí již padla první branka zápasu. Ve 29. minutě minutě se z trestného kopu trefil Šoul. Mohli jsme dát i druhou
branku, ale Srchovu střelu brankář vytlačil na roh a Kubíčkovo sólo skončilo vedle tyče. Zásadním okamžikem úspěchu byla Chládkem chycená penalta. I když jsme do poločasu dostali ještě druhou branku, nepoložilo nás to, a po změně stran Šándor brzo srovnal.

Poté přišla třetí branka, kterou si vypracoval Tomáš Horký. Domácí tým mohl srovnat, ale krásná střela skončila na břevně. V 75. minutě se krásně trefil Labounek a soupeř trochu polevil. V závěru se drze uvolnil dobře hrající Tůma a střelou k levé tyči stanovil konečný výsledek. V utkání jsme prostřídali 16 hráčů. Jsem rád za vítězství a počet vstřelených branek.

Zimní příprava

ČAFC Praha U19 – TJ Sokol Libiš 2:5 (2:1)

Branky Libiše: Šoul, Šándor, Horký, Labounek, Tůma.

Image from Gyazo