|

Dorost: Dolnobousovský SK – Libiš 0:5

Do utkání jsme dobře vstoupili a netrvalo dlouho a trefil se Rezner. I po vstřelené brance jsme dominovali a do 20. minuty jsme si vytvořili několik gólových příležitostí (Šándor, Šoul, Havlíček, Rezner), ale druhý gól padnul z nařízeného pokutového kopu za faul na Tomáše Horkého. Penaltu s přehledem proměnil Daniel Šoul. I nadále jsme byli aktivnějším týmem, domácí zahrozili těsně před poločasem z trestného kopu.

Vstup do druhého poločasu měl v režii domácí tým a několikrát ze standardních situací prověřil pozornost naší obrany. V 64. minutě utekl Rezner a krásně našel Šoula, který dal na 0:3. Tentýž hráč pak skóroval ještě dvakrát a určil konečný výsledek utkání.

Dolnobousovský SK – TJ Sokol Libiš 0:5 (2:0)

Branky: 20., 64., 69. a 85. Šoul, 3. Rezner.

Sestava: Škrna – Srch (Borš), Tvitslukh, Labounek (Loš), Málek (Kusko) – Plaček (Tůma), Horký, Havlíček, Šoul, Rezner (Miškovský) – Šándor (Kubíček).