Dorost: FK Čechie Kralupy – Libiš 2:1

Utkání se soupeřem, který měl o tři body více, jsme začali lépe a hned ve třetí minutě spálil Miškovský vyloženou akci. Pak přišel okamžik, kdy Borč dával malou domů, ale tak nedůrazně, že soupeř dal první branku utkání.

Nepřestali jsme hrát a dařilo se nám celkem slušně kombinovat, bohužel jenom po vápno. Kopali jsme i čtyři rohy, ale nedokážeme být důrazní v koncovce. Závěr poločasu patřil soupeři, který hned dvakrát nebezpečně zakončil. Vstup do druhé půle měl lepší náš soupeř, ale nebyl nebezpečný v koncovce.

Druhou branku mu daroval do té doby dobře chytající Jorik. V posledních dvaceti minutách jsme se ještě dostali do tří slibných akci, ale Srch a Miškovský je nedotáhli do konce.

Soupeř hrozil hlavně přes pravou stranu, kde jsme několikrát hasili útok na poslední chvilku. V týdnu kluci vypadali velmi dobře měli chuť, ale bohužel zápas je něco jiného a někteří svoji aktivitu nedokáží přenést.

Nedá se nic dělat musíme jít dále a pokusit se potrápit našeho dalšího soupeře. Jinak musím pochválit rozhodčího, který měl nervózní utkání plně pod konrolou.

I. A třída dorostu

FK Čechie Kralupy – TJ Sokol Libiš 2:1 (1:1)

Branky: Holý, 58. Hájek – 31. Miškovský. ŽK: Žambůrek – Srch. Rozhodčí: Remenec. Diváků: 50.

Libiš: Jorik – Hrubý, Labounek, Borč (Kročák), Brabec (Loš) – Kusko, Málek, Srch, Tvrdek – Miškovský, Kučera (Souček).