|

Dorost: FK Dobrovice – Libiš 0:3

K prvnímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Dobrovice, které v přípravě nadělovali soupeřům dost branek. Nastoupili jsme s částečným respektem, ale s velkým odhodláním zde udělat tři body. Začátek utkání patřil domácímu týmu, ale dobře jsme bránili útočnou dvojici Durna – Zvěřina.

Po sérii rohů přišla naše rychlá akce středem hřiště kdy Havlíček našel rozběhnutého Šoula a ten podél brankáře dal první branku utkání. Poté jsme si vytvořili ještě tři šance, ale Havlíčka i Kubíčka vychytal domácí brankář.

Ve 33. minutě se z velkého vápna zastřeloval aktivní Horký, ale jeho jedovka skončila vedle levé tyče. V 35. minutě se už ale nemýlil a jeho umístěná hlavička po rohovém kopu Šoula skončila v brance. Do konce poločasu nás soupeř i kvůli našim chybám trochu trápil, ale přežili jsme to.

Ve druhém poločase jsme měli více ze hry a přišla i důležitá třetí branka – po úniku Kubíčka dorážel Havlíček. Za zmínku stojí ještě únik Kubíčka a hezké střely Plačka a Tvitstluka.

Myslím, že za tento výkon jsme si vítězství zasloužili, i když soupeř měl velmi povedené pasáže. Chtěl bych všem klukům i realizáku poděkovat a doufám, že s tímto nadšením se budeme prezentovat i v dalších utkáních.

Michal Panocha

I.A třída staršího dorostu U19 B

FK Dobrovice – TJ Sokol Libiš 0:3 (0:2)

Branky: 15. Šoul Daniel, 35. Horký Tomáš, 50. Havlíček Radek. ŽK: Cigánek, Durna – Labounek, Kubíček. Rozhodčí: Vaňousek Patrik. Diváci: 37.

Libiš: Škrna J. – Tůma (90. Kusko), Tsvitlukh, Labounek, Plaček (81. Málek), Horký, Havlíček, Kubíček, Borč (85. Rezner), Miškovský (72. Srch), Šoul (85. Kročák).

Reklama