| |

Dorost: FK Kralupy – Libiš 5:2

Do dalšího utkání nemohli nastoupit Labounek, Kročák, Miškovský, Loš, a tak jsme museli improvizovat. Tak, jako minulý týden si řekneme, že musíme dobře vstoupit do utkání, ale bohužel po nedůrazu Kuska ve středu hřiště jednoduchou akcí soupeř rozvlnil síť poprvé.

V 15. minutě se nám povedla akce z levé strany, ale Brabec trefil jen boční síť. Poté po faulu na Borče zůstala píšťalka rozhodčího zamrzlá a domácí průnikem do otevřené obrany dali na 2:0.

Třetí branka míč dvacet centimetrů v autu a měli jsme vhazovat, bohužel chyba z naší strany a soupeř určil stav prvního poločasu. Snahu klukům nemohu upřít, ale hráli jsme opět naivně.

Ve druhém poločase jsme zlepšili důraz ve středu hřiště a podařilo se několik hezkých akcí. Nicméně soupeř měl svoji kvalitu a přesvědčivě si šel za vítězstvím.

I. A třída dorostu

FK Kralupy – Sokol Libiš  5:2 (3:0)

Branky: a 65. Svoboda, 29. Vránek, 38. Vynohrad, 55. Dolejší – 85. Kusko, 89. Borč.

Libiš: Jorik – Hrubý, Málek, Borč, Brabec – Kusko, Srch, Tvrdek, Kučera (Novák) – Pacholík, Tvrdý.