|

Dorost: Mnichovohradišťský SK – Libiš 6:0

Utkání s lídrem soutěže bylo vyrovnané pouze do 25. minuty. Hrál se hezký fotbal nahoru-dolů s tím, že v 15. minutě trefil Srch břevno. Chvilku poté se po hezké akci středem dostal k míči Šoul a protáhnul domácího brankáře. Domácí hrozili z pravé strany, ale tam hrál velmi dobře Rezner.

Ve 26. minutě přišla střela z hranice velkého vápna a bohužel skončila v síti. Netrvalo dlouho a namlsaný domácí tým skóroval podruhé z pokutového kopu po Tvitslukově faulu, ale horší bylo vyloučení našeho kapitána.

Ve 32. minutě jsme ještě zahrozili hezkou střelou Plačka, kterou domácí brankář vyrazil na roh. Po jasném faulu na Reznera rozhodčí nepísknul a poprvé se na hřišti jiskřilo. V tu chvíli dostal rozzlobený Šoul za potlesk rozhodčímu červenou kartu.

Domácí ještě do poločasu dali na 3:0. Druhý poločas se utkání pouze dohrávalo a pro diváka to byla spíše nuda. Musím klukům, i když hráli skoro 60 minut v devíti poděkovat, že se nevzdali a bojovali i za nepříznivého stavu. Když hraješ s tak dobrým mužstvem, musíš být disciplinovaný za každé situace, bohužel to se nám nepodařilo. Po dobrém začátku jsme dostali soupeře do sedla sami, je to škoda.

I.A třída dorostu – skupina B – 15. kolo

Mnichovohradišťský SK – TJ Sokol Libiš 6:0 (3:0)

Branky: 26. Moc Matěj, 30. Stand Adam, 43. Novák Vojtěch, 56. Málek Michal (vl.), 63. Macek Denis, 88. Hubač Lukáš. ŽK: Tsvitlukh, Šoul, Rezner. ČK: Tsvitlukh, Šoul. Rozhodčí: Stejskal Jaroslav. Diváci: 60.

Libiš: Škrna – Málek, Tvitsluk, Labounek, Rezner (54. Borč) – Srch (77. Pacholík), Plaček (85. Kašpárek), Kubíček (87. Řezáč), Tůma (67. Šandor), Miškovský (37. Loš)