|

Dorost: hodnocení uplynulé jarní sezóny trenérem Michalem Panochou

Zimní sezonu jsme začali 15. ledna a v přípravné fázi jsme sehráli šest přípravných utkání vesměs se soupeři z vyšší třídy. Cílem bylo dobře připravit kluky na jarní část sezóny, kde jsme chtěli získat více bodů než tomu bylo na podzim. V lednu jsme něco naběhali a jako zpestření jsme absolvovali jeden trénink spinnigu a jeden trénink s mistrem republiky v boxu Janem Gazdíkem. Do soutěže jsme nevstoupili vůbec dobře a první tři utkání jsme prohráli. V dubnu se vše otočilo a dokázali jsme zde uhrát devět bodů, když jsme porazili dva týmy z popředí tabulky Brandýs a Bělou pod Bezdězem a poradili jsme si i se sousedem v tabulce s mužstvem Klíčan. S posledním týmem tabulky jsme chtěli vyhrát, ale v poločase jsme prohrávali již 3:0, velmi dobrým výkonem
ve druhém poločase se nám však podařilo zápas alespoň zremizovat. Pak, ale přišla zase série tří zápasů, kdy jsme opět tahali za kratší konec a zápasy v Benátkách a v Bakově byl soupeř jasně lepší a dal nám to najevo i počtem vstřelených branek. Zápas v Dolní Bousově nebyl z naší strany špatný, ale dobrý poločas zde nestačil. Poslední utkání na domácím hřišti jsme odehráli velmi dobrý zápas a porazili Pšovku Mělník. K tomu, abych byl úplně spokojený, byl zisk 30 bodů a střed tabulky, což se nám nepovedlo, nicméně jsme odehráli několik velmi dobrých zápasů a musím většině klukům poděkovat za přístup k tréninkům. Myslím, že jste si mezi sebou utvořili dobrou partu, která je i základem úspěchu. Hráčům, kteří odchází do týmu dospělých, přeji ať se jim tam daří. Ještě jednou bych Vám chtěl všem  poděkovat a popřát všem hezkou dovolenou.:-D  Trenér Michal Panocha
PS: Bubeníček, Obrajtr, Kohout Václav, Kohout Vojtěch, Fajt, Bláha, Buzek, Havlík – rozlučka s B – týmem“ od 17 hod hra – potom pobavení ve Špičajdě B-)