|

Dorost: Klecany – Libiš 1:2

Po týdenní pouze způsobené nezpůsobilým terénem na domácím hřišti jsme zajížděli do Klecan. V sestavě jsme udělali jednu změnu – na pozicí levého obránce se postavil Málek. Do utkání jsme vstoupili celkem dobře, ale dvě slibné pološance neproměnil Miškovský.

Domácí tým hrozil ze standartních situací, ale celkem slušně jsme je bránili. Ve 23. minutě se svým důrazem prosadil Kubíček a dal na 1:0. V 35. minutě našel Horký kolmicí Kubíčka a ten po kličce brankáři trefil levou tyč. Na konci jsme nabídli soupeři gólovku, ale ten ji zahodil.

V přestávce jsme řešili hodně naší hru, která nebyla dobrá. Do druhého poločasu jsme chtěli být klidnější na míči a nevytvářet zbytečné standardní situace. V 65. minutě se nám podařila hezká akce z levé strany, ale Šoul nedal druhý tak důležitý gól.

V 70. minutě šel nakopávaný míč do našeho pokutového území, následoval pád soupeře a hodně přísná penalta, kterou Novák, exekutor domácích penalt, proměnil.

Potom přišla asi nejlepší pasáž, kdy jsme kopali sérii rohů, ale koncovka byla žalostná. V. 83 minutě se už na to nemohl koukat Tomáš Tsvitlukh a jeho krásná střela skončila v síti.

V 85. minutě byl běžný faul Kubíčka vyhodnocen jako surová hra a v ruce nepřesného rozhodčího se objevila k údivu všech červená karta. Ještě několik nákopů a po sedmi minutách nastavení bereme tři body. Tentokrát jsme nehráli dobře chyběla nám lehkost, hodně nepřesností a myslím si, že došlo i k podcenění soupeře.

Trenér Michal Panocha

I.A třída staršího dorostu U19 B

MSK Klecany – TJ Sokol Libiš 1:2 (0:1)

Branky: 70. Novák Pavel (pen.) – 23. Kubíček Pavel, 83. Tsvitlukh Tomáš. ŽK: Labounek, Šoul, Tsvitlukh, Plaček. ČK: Kubíček. Rozhodčí: Ladislav Jakub. Diváci: 50.

Libiš: Škrna – Tůma, Tsvitlukh, Labounek, Málek – Plaček, Horký (Srch), Havlíček, Šoul (Rezner) – Kubíček, Miškovský (Šándor).