|

Dorost: Klíčany – Libiš 1:2 (1:2)

Branky: Buzek, Šobr

Sestava: Chládek – Kohout, Bubeníček, Kohout, Sus – Hrubý/71min Winter/ -, Fajt, Buzek, Havlík/86min-Kopp/ – Šobr, Obrajtr/78min-Najmon/

Do dnešního utkáni jsme nastoupili asi v nejsilnější sestavě jara a bylo to znát i na hřišti. Domácí tým vstoupil do utkání ve svěžím tempu, ale naše obrana byla dobře dirigovaná Bubeníčkem a k ničemu podstatnému soupeře nepustila.V 15 minutě po individuální akci orazítkoval břevno Fajt. V 17 minutě si na první tyč při rohovém kopu naběhl Buzek a bylo 0:1. Domácí zrychlili kombinaci a výsledkem byla hezká akce středem hřiště. Střelec Vávra si však na velmi dobře chytajícího Chládka nepřišel. Chvilku poté nás domácí tým po chvilce nepozornosti  potrestal střelou na zadní tyč 1:1.
Kdo si myslel, že přijde tlak domácích, tak se moc mýlil. Po rozehrávce si Šobr všiml, že brankář je daleko z branky a krásným lobem z půlky dal zřejmě gól měsíce. Do poločasu jsme ještě několikrát zlé zahrozili z brejkových situací, ale ve finální přihrávce jsme pohořeli. Za zmínku stojí ještě dělovka Šobra, která šla bohužel na střed branky a brankář ji vyrazil na rohový kop. V kabině jsme si řekli, že budeme pokračovat stejně jako v prvním poločase, ale trochu klidněji ve finální fázi. Ve druhém poločase jsme dobře bránili a znovu podnikali nebezpečné protiútoky. V 60 minutě mohlo být rozhodnuto, ale střela Šobra skončila na břevně. Domácí pak předvedli několik hezkých akcí, ale Chláďas nás držel. V 67 minutě se na hranici velkého vápna hezky uvolnil Buzek, ale po jeho střele se zaskvěl domácí brankář. V 71 minutě došlo k prvnímu střídaní, dnes neúnavného Hrubého vystřídal Winter.V 73 minutě se krásně uvolnil Havlík, našel Obrajtra, ale ten nabídnutou šancí pohrdl. V závěru utkání jsme ponechali při rohu domácích volného brankáře a ten jen těsně minul naší branku. Za dnešní utkání musím kluky pochválit, protože si vítězství za dnešní bojovný výkon právem zasloužili. Trenér Michal Panocha