|

Dorost: Libiš – Bakov 3:0

Poslední utkání na domácím hřišti jsme chtěli vyhrát a rozloučit se s tímto ročníkem vítězně. Do utkání již mohl nastoupit doléčený Havlíček.

Chtěl jsem abychom nastoupili v základu s kluky, kteří tímto utkáním končí a přestupují do mužstva dospělých. První poločas patřil našemu týmu a po trestném kopu Labounka jsme vedli 1:0. Potom pohrozil střelou Havlíček s Šándorem, ale střely skončily mino branku.

Poté se rozhodl pro sólo Kubíček a obrana ho musela za cenu faulu zastavit v pokutovém území. Kubíček nikomu míč nepůjčuje a penalty proměňuje – 2:0. Potom přišla nebezpečná akce hostů, ale Rychlovský se naštěstí v dobré pozici mýlil.

Ve druhém poločase začal tým Bakova přebírat aktivitu a neproměnil několik slibných situací. Po několikerém střídání chvíli trvalo než si to trochu sedne. Třetí důležitou branku vstřelil po chybě soupeře s chutí hrající Miškovský. Začátek druhého poločasu patřil soupeři, nicméně si myslím, že za svoji aktivitu jsme si zasloužili zisk tří bodů.

Slova trenéra Michala Panochy: „Na utkání dorazilo hodně diváků, kteří klukům fandili, za což jsem hrozně rád. Myslím, že i kluci to cítili a chtěli se odměnit dobrým výkonem. Poslední děkovačka byla hodně emotivní a poslední chvilky a pokřik v kabině si kluci hodně užili. Všem moc děkuji byla to jízda, kterou jsem si hrozně užil.“

I.A třída staršího dorostu – skupina B

TJ Sokol Libiš – SK Bakov n/J 3:0 (2:0)

Branky: 9. Labounek Pavel, 14. Kubíček Pavel (pen.), 79. Miškovský Antonín. ŽK: Kubíček, Plaček, Srch, Miškovský – Gregor. Rozhodčí: Petr Tomáš. Diváci: 120.

Libiš: Škrna – Srch (Loš), Tvitsluk, Labounek, Borč (Málek) – Tůma (Pacholík), Plaček (Kusko), Kubíček, Havlíček (Miškovský) – Kašpárek (Šoul), Šandor (Horký).