Dorost: Libiš – Benátky 1:2

V dalším utkání nás čekal technicky vyspěly soupeř. První poločas se hrál rychlý fotbal od obou mužstev, který se musel líbit. Do vedení se dostal hostující tým, když skóroval Hájek po chybě dvou našich hráčů – Tsvitlukha a Plačka. Srovnali jsme krok a ve druhé části poločasu si vytvořili několik příležitostí  ke skórování, Balog bohužel dvakrát nezamířil přesně.

Ve 31. minutě se prosadil aktivně hrající Rezner a kopala se penalta, kterou Balog proměnil. V kabině jsme si řekli, že musíme hrát dobře do obrany, ale neuplynulo ani deset minut a chybná rozehrávka a potažmo dosti přísná penalta nás znovu dostala do kolen.

Do sedmdesáté minuty jsme se snažili něco vymyslet, ale zahrozil snad jen nepřesnou hlavičkou Plaček. Střídání nepřineslo žádné velké zlepšení, spíše trvalo než si to trochu sedlo. Dvě příležitosti přišly až na závěr, ale Havlíček s Miškovským již překonat hostujícího brankáře nedokázali.

Tentokrát jsme udělali dost chyb v obranné fázi a musím se přiznat, že jsme čekal více od útočné dvojice.

Otázka tentokrát ne na hráče, ale na trenéra mužstva.

Proč se měnila vítězná sestava?

Sestavu bych asi neměnil, ale bohužel Kubíček, který se v posledních zápasech jevil velmi dobře se zranil, a tak šel do sestavy Jarda Srch.

Co rozhodlo zápas?

Myslím si, že někdy zbytečná nervozita v zadních řadách, a tak jako v některých předešlých zápasech jsme si vytvořili spoustu standartních situací, ale jsme v nich málo důrazní. V zapase, který je hodně vyrovnaný, vyhrává ten, kdo udělá méně chyb.

TJ Sokol Libiš – SK Benátky nad Jizerou 1:2 (1:1)

Branky: 31. Balog Tomáš (pen.) – 9. Hájek Jiří, 55. Kastl Jiří (pen.).

Libiš: Škrna J. – Srch, Tsvitlukh (82. Borč), Labounek, Málek (78. Šándor) – Plaček (70. Miškovký), Horký 82. Kusko), Havlíček, Rezner – Balog, Šoul.