|

Dorost: Libiš – Benátky 4:0 (3:0)

Branky: 2x Šobr, Kletečka, vlastní

Sestava: Chládek – Hrubý/75-Kohout Vojtěch/, Buzek, Kohout Václav, Sus/46-Soukup/ – Obrajtr/72-Najmon/, Fajt, Kletečka, Havlík/79-Zahradníček/ – Šobr, Bláha/65-Rác/

Druhý tým tabulky určitě svým bodovým součtem, ale i počtem vstřelených branek, budil určitý respekt, ale my jsme vstoupili do utkání lépe. Dobře jsme bránili a chodili jsme do rychlých kontrů. První hezká akce se povedla v 5. minutě, po hezké akci Kletečka našel Šobra a ten předložil jak na talíři krásný míč Bláhovi, ale ten nabídnutou stopro šancí pohrdl. Hostující tým podnikal nebezpečné akce pravou stranou, kde nás hodně zlobil velmi šikovný a rychlý útočník. V 15. minutě přišla krásná akce z pravé strany, Fajt našel Šobra, ten přesným centrem naservíroval Kletymu a ten se nemýlil. Hosté poté několikrát ohrozili naší branku, ale Chládek několikrát dobře zasáhnul. Ve 25.minutě Šobr zamotal hostujícího obránce a bylo 2:0. V této fázi jsme byli lepším mužstvem a ve vzduchu visel třetí gól. Po úniku Šobra musel hostující obránce zatáhnout za záchrannou brzdu a kopala se penalta. K míči se postavil „Blažena“, který si věřil, ale netrefil branku. V dalším brejku se objevil Havlík, který se výtečně uvolnil, ale jeho střela skončila mimo branku. Do poločasu padla ještě jedná branka, kterou si po střele Fajta hosté srazili do branky. Na začátku druhého poločasu se zranil Sus a musel předčasně pod sprchy. Hostující tým se pokoušel s utkáním ještě něco udělat, ale my jsme odpovídali nebezpečnými protiútoky. Za zmínku stojí střely Kletečky, Ráce a Šobra. V 65. minutě se trefil umístěnou střelou Havlík, ale pomezní rozhodčí zamával ofsajd a tak góĺ neplatil. Netrvalo dlouho a na hranici velkého vápna se probíjel Obrajtr, ale byl sražen. Z následného trestného kopu se trefil s chutí hrající Šobr. V posledním domácím utkání jsme podali nejlepší výkon podzimu a vítězství jsme si zasloužili. Za dnešní výkon musím kluky pochválit a doufám, že si svoji chuť jít za vítězstvím vezmou s sebou na rozjetou Pšovku. Trenér Michal Panocha