Dorost: Libiš – Brandýs nad Labem 4:3 (0:2)

Branky: Sus 2, Fajt, Čerešna
Chládek – Kohout, Bubeníček, Kohout, Sus – Winter/74min-Rác/, Buzek, Fajt, Kletečka – Obrajtr/81min – Čerešna/,Havlík/83min – Zahradníček/

V dalším utkání nás čekal velmi dobrý tým z Brandýsa nad Labem. Hned od úvodního hvizdu bylo jasné, že to nebude vůbec snadné utkání. Hostující tým velmi dobře kombinoval a poctivě si připravoval jednu akci za druhou. Ve 25. minutě jsme trošičku zaváhali a po centru z pravé strany hosté dali první branku utkání. Myslím, že nám to pomohlo a začali jsme se trochu osmělovat směrem k soupeřově brance. Po úniku Kletečky a jeho následné střele brankář vyrazil střelu před sebe, ale Obrajtr tam byl o krůček později. Poté sám z hranice velkého vápna ohrozil branku hostí, jeho střela však minula branku. Ve 42. minutě si vybral do té doby výborně hrající Bubeníček slabší chvilku a po nedorozumění s Chládkem bylo 0:2. V kabině jsme si řekli, že se musíme více hýbat, pracovat bez míče a více a napadat rozehrávku soupeře. Po změně rozestavení se hned z první akce po samostatné akci prosadil  Sus a odstartoval tak náš tým. Začali jsme si vytvářet standardní situace, ve kterých jsme byli celkem nebezpeční. Po jedné standardce z pravé strany se ve skrumáži znovu prosadil s chutí hrající Sus. Netrvalo dlouho a po rohovém kopu se míč odrazil k Fajtovi a ten krásnou střelou rozvlnil síť potřetí. Hosté však neskládali zbraně a po jedné akci z levé strany nám utekl nejlepší hráč hostí a našel před brankou nepokrytého útočníka, kterému tak stačilo nastavit nohu a bylo 3:3. V 82. minutě přišel na hřiště Čerešna a za pomocí hostujícího obránce stanovil konečný výsledek utkání. Znovu se ukázalo, že jsme se v poločase za nepříznivého stavu nepoložili a velmi dobrým výkonem celého mužstva jsme ze silným soupeřem výsledek otočili. Trenér Michal Panocha

Reklama