Dorost: Libiš – Čechie Kralupy 2:1

Na podzim jsme v Kralupech prohráli o branku a chtěli jsme soupeři porážku oplatit. Na začátku zápasu byla hra vyrovnaná, ale první šance a zároveň branka padla v 15. minutě, kdy se ve skrumáži nejlépe zorientoval Labounek a dal první branku zápasu.

Hosté měli poté pasáž, kdy celkem dobře drželi míč, ale naráželi na dobře organizovanou obranu. Ve 37. minutě se zprava protáhl Holý, ale jeho centr naštěstí pouze proletěl kolem levé tyče.

Na hřiště přišel „mlaďas“ Petr Brabec a spolu s Miškovským několikrát prověřili hostujícího brankáře.

V 57. minutě se zleva uvolnil Miškovský a podél brankáře dal druhou branku. Hosté však nesložili zbraně a hezká střela Polcara skončila vedle levé tyče. Poté mohl Miškovský dát třetí gól jistoty, ale z velmi dobré pozice neprostřelil hostujícího brankáře.

V 80. minutě jsme zbytečně faulovali a Bílek z trestného kopu trefil šibenici. Hosté nás poté zatlačili a několikrát zahrozili, ale výsledek se již nezměnil.

Slova trenéra: „Utkání bylo náročné, soupeř nehrál vůbec špatně. Na druhou stranu musím říci, že se kluci snažili a nedali soupeři nic zadarmo. Konec byl z naší strany trochu nervózní a dal se sehrát lépe. To, co mě mrzí, je vyloučení Srcha, který bude chybět. Celkově bylo utkání dost a ostré soupeři si nic nedarovali. Dnes musím vyzvednout výkon Pavla Labounka.“

Sokol Libiš – Čechie Kralupy 2:1 / 1:0/

Sestava: Uher – Loš /Klicpera/, Labounek, Barták, Borč – Tvrdek /Kučera/, Hrubý, Srch /Brabec/ Kusko – Miškovský, Pacholík /Kročák/.