|

Dorost: Libiš – Čelákovice 1:3 (1:2)

Branka: Obrajtr
Sestava: Chládek/45min Čerešna/ – Soukup, Bubeníček, Kohout, Kletečka – Obrajtr, Buzek, Havlík, Najmon – Rác/45min – Bláha/, Winter

Po soustředění jsme nastoupili ke druhému přípravnému utkání a po nevýrazném výkonu jsme prohráli. Už ve druhé minutě jsme nepokryli útočníka Čelákovic a bylo 1:0. V kabině jsem nabádal kluky na špatný začátek zápasů, ale myslím že má slova si vůbec nevzali k srdci a když v 7. minutě už bylo 0:2, tak už jsem to nevydržel a padlo i pár drsných slov na naší obranu. Poté začala trochu hrát naše záloha a po průnikové přihrávce si za obranu zaběhnul Obrajtr a snížil na 1:2. Nevím jestli se na kluky dostavila únava, ale byli jsme všude jak se říká druzí a málo důrazní v osobních soubojích. Ve druhém poločase se hra trochu srovnala a dostali jsme se do hry, ale naše finální přihrávka to je zatím problém. V 75 minutě bylo 1:3 po hezké akci soupeře. Trenér Michal Panocha.