Dorost: Libiš – Klecany 3:1 (3:0)

Sokol Libiš : Sokol Klíčany 3:1 /3: 0/
Branky: Bubeníček 2, Šobr

Sestava: Chládek – Kohout Vojtěch, Buzek, Sus, Soukup/72min-Kohout Václav/ – Obrajtr/75-Kopp/, Fajt, Bubeníček/75-Zahradníček/, Havlík – Šobr/65min-Rác/, Bláha/60min-Hrubý/

Do prvního poločasu jsme vstoupili velmi dobře a vytvořili jsme si i šanci, ve které se Martin Šobr ještě zastřeloval. Jeho další únik však už končil pohotovou střelou na zadní tyč překvapeného brankáře hostujícího týmu a bylo 1:0. Hosté nesložili zbraně a několikrát ukázali, že kombinačně jsou na tom velmi dobře. Po jedné naší rychlé akci se protáhl Bláha a jeho přihrávku uložil do prázdné branky Bubeníček. Hosté se více vrhali do útoku, ale jejich akce končily na naší stopérské dvojici. Ještě před poločasem se na hranici velkého vápna uvolnil Šobr a hezky předložil míč před bránu, kam doklouzal Bubeníček a rozvlnil potřetí síť. Po přestávce hostující tým znovu několikrát zle pohrozil, ale jeho střely končily vesměs mimo branku. Poté přišly i naše hezké akce a zejména ta Davida Fajta volala po gólu. V závěru utkání se podařilo hostujícímu týmu vstřelit první branku a najednou jsme začali kazit, nepodrželi jsme míč a soupeř několikrát zle zahrozil. Poslední velkou šanci měl Adam Rác, ale jeho sólo končilo střelou mimo branku. Z vítězství mám radost a dobrý pocit ze hry v prvním poločase, kde jsme udělili soupeři lekci z produktivity. Nicméně druhý poločas a hlavně jeho konec bychom měli zvládat daleko lépe. Trenér Michal Panocha