|

Dorost: Libiš – Velvary 0:4

Druhé a poslední přípravné utkání před mistrovským zápasem. Prvních 30 minut bylo z naší strany slušných, i když soupeř předvedl několik hezkých akcí, celkem slušně jsme bránili. Ve 28. minutě Málek neuhlídal nejlepšího hráče soupeře a ten zakončil umístěnou střelou na zadní tyč.

Ve 34. minutě jsme se prosadili střelou Labounka, ale brankář vytáhnul na roh. O čtyři minuty později přišly dvě krásné střely Hrubého a Miškovského, ale hostující brankář byl znovu na svém místě. Ve 45. minutě chytil Jorik nebezpečné zakončení z pravé strany.

Po přestávce jsme kopali trestný kop, ale špatné vyhodnocení situace Labounkem soupeř využil k rychlému brejku a odskočil nám na rozdíl dvou branek. Chvilku poté jsme mohli snížit, ale bohužel Hrubý trefil jenom nohy brankáře.

Hostující tým dal v 69. minutě třetí branku po hezké akci z levé strany. Poté se na hřišti začalo docela jiskřit, ale rozhodčí Kulhánek si zřídil pořádek vyloučením dvou hráčů. V 90. minutě soupeř pečetil výsledek na 4:0.

V utkání jsme zkoušeli kluky, kteří přišli z žáků a nejvíce se líbil Brabec, který byl hodně aktivní, ale musí zlepšit tréninkovou účast. Do příštího týdne je na čem pracovat, a tak doufám, že se dáme dohromady a popereme se na horké půdě Kostelce o dobrý výsledek.