|

Dorost: Libiš – Zeleneč 1:3

V neděli nás čekal druhý tým tabulky a chtěli jsme, i když v dosti pozměněné sestavě, získat nějaký bod z domácího prostředí. Do branky musel Rezner a vykartovaného Šoula s Tvitslukem nahradil Kašpárek s Borčem.

Bohužel jsme vstoupili do utkání špatně, když si po rohu srazil míč do branky Tůma. Hra v první půli byla vyrovnaná, nicméně z naší strany stojí za zmínku pouze střela Plačka a závar před brankou, kdy neumístil z dobré pozice Tůma. Hostující tým hrozil hlavně ze standardních situací.

Ve druhém poločase jsme se více tlačili dopředu, nicméně soupeř byl dobrý v rychlých protiútocích. Hostující tým nám odskočil na rozdíl dvou branek po malé nepozornosti do té doby dobře chytajícího Reznera. Potom přišly naše dvě gólové šance, ale Kubíček po svém sólu neproměnil.

Třetí branka padla po chybě Borče, který zahrál špatně malou domů a soupeř odskočil na rozdíl tří branek. Poté se nám podařila akce středem, průnik Kubíčka zastavil stoper hostujícího týmu a pískala se penalta. Pavel Kubíček to nikomu nepůjčil a korigoval výsledek.

V posledním utkání hostíme Bakov v pátek 16. 6. od 18:00, tak bychom se chtěli důstojně rozloučit se soutěží.

Slova Pavla Kubíčka: Na penaltu jsem si věřil a nikoho jsme k tomu nepustil. Soupeř byl o něco lepší v zakončení a rozhodly naše  zbytečné chyby. Doufám, že v posledním utkání se vydáme a budeme se loučit se soutěží vítězně.

Šandor Martin: Nechal jsem na hřišti všechno, ale bohužel soupeř měl více štěstí v zakončení.

I.A třída dorostu – 16. kolo

TJ Sokol Libiš – SK Zeleneč 1:3 (0:1)

Branky: 85. Kubíček Pavel (pen.) – 1. Luhan Tomáš, 58. Otradovec Tomáš, 70. Novotný Martin. Rozhodčí: Kunc Lukáš. Diváci: 50.

Libiš: Rezner –  Srch, Málek, Labounek, Borč – Tůma (Kročák), Plaček, Kubíček, Miškovský (Kusko) – Šandor, Kašpárek (Pacholík).