|

Dorost: Loděnice – Libiš 2:4 (1:1)

Sestava: Chládek – Hrubý, Bradáček/80Tredl/, Sus, Kletečka – Rác, Buzek, Havlík, Winter – Goljak/65min Mroz/, Kopp
Branky: 17. Havlík z penalty, 57. Kopp, 65. Goljak, 79 Mroz z penalty.
Do prvního poločasu jsme vstoupili lépe a po průniku Buzka se pískala penalta, kterou se štěstím proměnil Havlík. Poté začali hrát domácí a několikrát nám zle zatápěli před naší brankou. Domácí byli rychlejší a nám jakoby docházely síly. Po trestném kopu z levé strany jsme nepohlídali náběh domácího útočníka a bylo 1:1. Z prvního poločasu stojí za zmínku nastřelená tyč z kopačky Ráce. Ve druhém poločase nás v začátku domácí zatlačili, nicméně se nám povedla rychlá akce, na jejímž konci byl druhý gól z kopačky dobře hrajícího Koppa. Po tomto góle se posunul na místo stopéra Havlík a Sus začal více podporovat naše útočné snažení. V 65. minutě se po prostrčení Buzka dostal za obranu nováček Goljak a bylo 1:3. O deset minut později se po hezké křídelní akci Wintera s Rácem dostal míč k Mrozovi, ten si posunul míč do vápna, kde ho domácí faulovali. Sám postižený se potom z druhé penalty nemýlil a dal na 1:4. Závěr utkání patřil domácím, kteří
i přes nepříznivý výsledek hráli až do konce a v 82. minutě hezkou brankou stanovili konečný výsledek. Trenér Michal Panocha

PS: Dvě přípravné utkání z mužstvy 1.A třídy jsou za námi. Tento týden nás (z největší pravděpodobností na domácím hřišti) čeká vítěz skupiny A -tým Velvar.