|

Dorost: Loučeň – Libiš 4:4 (3:0)

Branky: 55.,80.,92. min Šobr, 88. Chládek
Chládek – Kohout /45.min Bláha/, Kohout, Bubeníček, Sus – Hrubý, Obrajtr, Buzek, Havlík /75.min Rác/ – Šobr, Winter /52.min Kletečka/

Dnešní utkání s posledním mužstvem bych nazval utkáním dvou různých poločasů. Před utkáním jsem kluky nabádal na dobrý vstup do utkání. Bohužel si mé slova kluci nevzali vůbec k srdci a po začátečním oťukávání se poprvé domácí dostali před naší branku a byla z toho dosti přísná penalta 1:0. Domácí tým ožil a několikrát ohrozil naší branku. Po hezké akci z  levé strany domácí útočník obešel chytrou kličkou Suse a bylo 2:0. Potom přišly i naše šance, ale střely Šobra skončily těsně vedle branky. Před koncem poločasu domácí rozehrávali rohový kop a naše obrana znovu spinkala a vůbec nereagovala na náběh domácích a bylo 3:0. V kabině bylo docela rušno a do druhého poločasu vstoupilo úplně jiné mužstvo, které najednou chtělo bojovat a poprat se o dobrý výsledek. Začali jsme napadat rozehrávku domácích a ti začali dělat chyby. První z nich potrestal Martin Šobr střelou z 20 metrů. Začali jsme dobře kombinovat a bylo jen otázkou času, kdy padne druhá branka. Po centru z pravé strany si do vápna naběhl Buzek a hlavou rozvlnil podruhé síť, bohužel pomezního praporek :-) signalizoval ofsajdové postavení. Tento okamžik však kluky ještě více nabudil a v 79. minutě po pohotové střele Šobra jsme našli brankáře značně nepřipraveného 3:2. V 82. minutě poslal atakovaný Bubeníček malou domů a David Chládek svoji hrubkou při rozehrávce doslova daroval
domácím čtvrtý gól. V 88. minutě po rozehraném trestném kopu sklepl střídající Rác na Chládka a ten prostřelil všechno co mu stálo v cestě a odčinil tak svoji chybu. V 90. minutě Kohout našel na  pravé straně Šobra a ten centrovaným míčem přeloboval nešťastného brankáře domácích. První poločas bych raději nekomentoval :-(( a druhý poločas: kluci ani za nepříjemného stavu nesložili zbraně a  zaslouží si pochvalu :-). Trenér Michal Panocha