|

Dorost: Mělník – Libiš 6:5

K dalšímu utkání jsme zajížděli na půdu účastníka krajského přeboru FC Mělník. Do utkání jsme řešili problém v podobě výpadku stoperské dvojice Mundl, Zahradníček, která v přípravě podávala velmi dobré výkony.

Nezačali jsme vůbec zle a několikrát ohrozili branku, ale bohužel se špatnou koncovkou. Tak jako minulý týden chybovala naše stoperská dvojice a soupeř toho okamžitě využil. V 18. minutě se nám zranil David Makovský. Netrvalo dlouho a soupeř znovu ukázal svoji sílu v útoku a vstřelil druhou branku.

Nemůžu říci, že bychom byli horším týmem, ale nedokázali jsme proměnit slibné útočné akce. Před poločasem po naší hrubce soupeř zvýšil na rozdíl tří branek. Do druhého poločasu jsme vystřídali pět hráčů a začali jsme více napadat rozehrávku soupeře.

Ve 12. minutě se nám podařilo Čepcem snížit na 3:1. Z naší strany to však nebylo všechno a po hezké kombinační akci středem hřiště Čepec snižuje na rozdíl jedné branky. O tři minuty později po kombinaci Nejezchleba – Bušínský si za obranu zaběhl štírek Tůma a srovnal výsledek.

V tu chvili jsme byli lepším týmem, ale další slibné akce Reznera, Čepce a Tůmy zůstaly nevyužity. V 72. minutě jsme uděli chybu v rozehrávce na půlce hřiště a soupeř toho okamžitě využil. Čtvrtá branka nás trochu rozhodila a soupeř nás v tu chvilí přehrával a výsledkem byly ještě dvě slepené branky.

Nesložili jsme však zbraně a ze standartních situací Balog snížil na konečných 6:5. Myslím, že jsme si vytvořili celkem dost slibných gólových šancí, ale v zadních  řadách vázla komunikace a důraz v osobních soubojích.

FC Mělník – Sokol Libiš  6:5  (3:0)

Branky: Čepec 2x,Balog 2 x ,Tůma

Škrna – Hvězda (Tůma), Plaček, Bušínský, Fendrych (Málek) – Kubíček (Srch), Makovský (Vorel), Nejezchleba, Rezner – Čepec, Balog (Kašpárek).