|

Dorost: Přípravné zápasy na závěr sezóny s Kostelcem a Klíčany

SK Labský Kostelec – Sokol Libiš 5:1 (3:0)

Branka: Rezner.

Přátelské utkání hrané v krátkém časovém sledu nedopadlo pro náš tým vůbec dobře.

V prvním poločase jsme tahali za kratší konec a soupeř nám dal lekci z produktivity.

Druhý poločas byl z naší strany o poznání lepší, ale nedokázali jsme vstřelit branky. Za výkon jsme si body nezasloužili a zaslouženě prohráli.

Sokol Libiš – FK Klíčany 7:0 (2:0)

Branky: 2x Balog, 2x Čepec, Tůma, Kašpárek, Mundl.

Sestava: Škrna- Plaček (Málek) Mundl, Bušínský, Hvězda- Tůma (Horák) Nejezchleba – Rezner (Trédl) – Balog (Kašpárek), Čepec (Vorel), Srch.

Poslední zápas sezóny proběhl na domácím krásném pažitu. Kluci se na utkání těšili a bylo to na nich vidět už při rozcvičení. Utkání mělo skvělou předehru v podobě malých přípravkářů, kteří šli při nástupu obou mužstev společně s hráči.

Utkání pískal zkušený rozhodčí pan Čepec. Hned od prvního hvizdu jsme se do soupeře pustili a netrvalo dlouho a po hezkých akcích Baloga a Čepce jsme vedli 2:0. Soupeř občas také vystrčil růžky a jeho největší šance z 40. minuty skončila těsně vedle.

Do utkání nastoupil na poločas i Jan Trédl, který když má čas, s námi i trénuje a Filip Nejezchleba, který to u nás chce zkusit.

Ve druhém poločase jsme tým Klíčan přehráli po všech stránkách a přidali i několik branek. Musím však vyzvednout soupeře, který i za nepříznivého stavu hrál až do konce.

Závěrem bych popřál Davidu Makovskému, Davidu Najmonovi a Adamu Rácovi, aby se jim dařilo v mužstvu dospělých a prvně jmenovanému budeme držet palce, aby se chytil v A týmu. Jinak bych chtěl za celé vedení týmu poděkovat všem hráčům za letošní vydařenou sezónu a popřát hezké prázdniny.