Dorost: Prohry s Klecany, Kostelcem i Strakami

FK Klecany – Sokol Libiš 3:0 (2:0)

Po vítězném domácím utkání s Čechií jsme se nepředstavili v dobrém světle a po individuálních chybách odjíždíme z Klecan bez zisku bodů. Do zápasu nás mohla dostat penalta, ale bohužel jsme ji neproměnili a soupeř naopak dal třetí branku jistoty.

Sokol Libiš – SK Kostelec 0:1 (0:0)

V dalším domácím utkání se hrál spíše bojovný fotbal hezkých akcí bylo pomálu. První poločas si soupeř vytvořil dvě slibné příležitosti, ale Uher si s nimi poradil. V 37. minutě šel sám na branku Petr Brabec a po faulu kosteleckého stopera šel náš soupeř do deseti. Hned po poločase jsme udělali chybu a soupeř nás potrestal. Posledních 15 minut jsme soupeře zatlačili, ale stoprocentní šanci k vyrovnání zahodil Pacholík. Byla hrozně znát absence Miškovského.

Straky/Struhy – Sokol Libiš 3:1 (1:1)

V prvním poločase šel soupeř do vedení po úniku z pravé strany. Poté jsme byli lepším mužstvem a vypracovali jsme si tři příležitosti, z níž jednu proměnil Kusko. V 35. minutě se krásně uvolnil Miškovský, ale bohužel nedal druhou branku.

Po poločase vlezl na hřiště zase jiný tým, který snad ani nechtěl vyhrát. Soupeř po našich chybách zaslouženě vyhrál, ale mě mrzí napadení našeho hráče trenérem domácího týmu, které rozhodčí ani neřešili a jejich výkon byl místy podivný. Teď nás čeká poslední zápas, ve kterém bychom rádi zakončili soutěž na domácí půdě dobrým výkonem.