| |

Dorost: Remíza s Dolnobousovský SK, prohra se Sportingem

Dorostenci v uplynulých dvou utkáních získali jeden bod za remízu na hřišti Dolnobousovského SK, kde dokázali otočit z 0:2 na 3:2, ale nakonec brali jen bod, a v posledním domácím zápase prohráli se Sportingem Mladá Boleslav 1:3 po dvou gólech v posledních deseti minutách.

Dolnobousovský SK – TJ Sokol Libiš 3:3 (2:3)

Branky: 1. a 11. Skála, 49. Svoboda – 12. a 36. Miškovský, 41. Srch.

Naši kluci dokázali po špatném začátku otočit výsledek již v první půli a na jejich hru se dalo koukat. Ve druhém poločase soupeř využil jednu z hezkých akcí a stanovil konečný výsledek. Myslím, že jsme si odvezli zasloužený první bodík.

TJ Sokol Libiš – Sporting Mladá Boleslav 1:3 (1:1)

Branky: 24. Miškovský – 23. a 81. Urban, 89. Buďa.

Do utkání jsme vstoupili špatně a soupeř byl prvních 20 minut jasně lepší. Po chybě v naší obraně se dostal i do zaslouženého vedení. Chvilku poté se ale trefil s chutí hrající Miškovský.

Najednou se to obrátilo a měli jsme sérii rohových kopů, ale soupeř je i za cenu štěstí ustál. Po poločase jsme předvedli nevýrazný výkon a soupeř ukázal, že má v týmu střelce. Jsou dvě věci které musím říci – hoši takhle se nebojuje o body a druhou věc, kterou si neodpustím, je darebný výkon rozhodčího Pixy.