|

Dorost: STM Mělník – Libiš 1:1

Celý týden nás trápila marodka, nicméně jsme se dali na víkendové derby celkem dohromady. Bohužel nemohl nastoupit nemocný Balog a zraněný Kubíček. V prvním poločase jsme byli lepším mužstvem a nepustili domácí tým v podstatě k ničemu. První šance Šándora skočila na tyči a následná hlavička Miškovského v náruči brankáře. Poté přišla hezká akce z pravé strany, ale Šoul ve stoprocentní šanci trefil Finkouse.

Hezké prostrčení Havlíčka nezužitkoval Šándor. Chvilku poté únik Reznera znovu neskončil v síti dobře chytajícího Finkouse. Za zmínku stojí i umístěná střela Horkého z 20 metrů. Do druhého poločasu vstoupili domácí jako vyměnění a následovalo několik hezkých akcí, které celkem smrděly brankou. Postupem času jsme srovnali hru a dostali se i do několika gólových příležitostí. Bohužel Plaček ani Miškovský neproměnili. V 76. minutě přišla krásná akce Reznera, který našel Srcha a ten napodruhé překonal Finkouse.

Domácí tým však nesložil zbraně a po špatném odkopu Málka se kopal rohový kop a shodou okolností nejmenší hráč Liška dal na 1:1. V nastavení si domácí tým vytvořil čistou gólovou šanci, ale Škrna konečky prstů vyrazil na roh.

Myslím, že jsme odehráli velmi dobrý poločas, který nás stál hodně sil, ale bez gólového vyjádření. Jsem přesvědčen, že v některých hráčích je daleko více a měli by více pracovat pro tým.

STM Mělník – TJ Sokol Libiš 1:1 (0:0)

Branky: 85. Liška Denis – 76. Srch Jaroslav. ŽK: Trnka – Tsvitlukh, Šoul. Rozhodčí: Šestořád Jakub. Diváci: 50.

Libiš: Škrna J. – Málek, Tsvitlukh, Labounek, Rezner – Plaček, Horký, Havlíček, Šoul (89. Moško), Miškovský (68. Srch), Šándor (68. Borč).