|

Dorost U19: Kunice – Libiš 4:0

Poslední utkání nám bohužel nevyšlo podle našich představ. Rychlá branka určila i další průběh utkání. Domácí tým hrál s chutí a vypracoval si v prvním poločase několik šancí, které i s naší pomocí proměnil. Ve druhém poločase jsme změnili rozestavení a podařilo se nám dostat do čisté gólové šance, Havlíček však neproměnil. Další ještě větší příležitost ke skórování přišla po následném důrazu Čepce, kdy musel domácí brankář faulovat a kopala se penalta, kterou však Bušínský neproměnil.

Jak se říká nedáš dostaneš z následného rohu soupeř vstřelil čtvrtou branku a bylo po utkání. Tentokrát jsme si šli zahrát fotbal, ale pro vítězství se musí udělat mnohem více.

Utkání bylo posledním v krajském přeboru a v konečném pořadí bere náš tým 11. příčku z dvaceti účastníků. V příštím ročníku budeme hrát 1.A třidu, protože bohužel nedáme dohromady starší a mladší ročník.

Závěrem bych chtěl všem klukům poděkovat za vzornou reprezentaci oddílu. Těm kteří odchází do týmu dospělých přeji hodně štěstí a těm, kteří zůstávají, pevně věřím, že udělají dobrou partu a znovu se budou prát v krajské soutěži o dobré umístění.

FK Kunice U19 – Sokol Libiš U19 4:0 (3:0)

Sestava: Škrna (Uher) – Labounek (Plaček), Tvitsluk, Havlíček (Horký), Málek (Beneš) – Kubíček (Srch), Mošna (Šándor), Nejezchleba (Šoul), Čepec – Bušínský.