Dorost U19: Libiš – Brandýs nad Labem 2:3 (1:1)

V dalším domácím utkání nás čekal celek Brandýsa nad Labem, který poslední dvě utkání vyhrál. Do utkání jsme chtěli lépe vstoupit než v posledních zápasech. První dvacet minut bylo utkání vyrovnané, ale potom jsme chybovali a soupeř nás potrestal.

Netrvalo dlouho a dostali jsme se herně do utkání. Krásná střela Baloga skončila na břevně a následnou tutovku nedal Plaček. Další hezká akce Reznera a jeho přesná přihrávka našla Čepce, ale ten trefil pouze brankáře.

Po rohovém kopu si našel míč Balog a jeho hlavička znamenala srovnání skóre. Další dvě slibné šance Mundla a Plačka bohužel neskončili v brance. Ve druhém poločase jsme se snažili otočit výsledek, ale ve snaze otočit výsledek jsme dělali i velké chyby. Po nedorozumění Hvězdy a Kubíčka se měnil výsledek bohužel v náš neprospěch.

Dokázali jsme vyrovnat po krásné střele Čepce. Poté soupeř jednoduchou akcí středem pohrozil, ale Škrna vytáhnul střelu na roh. Když už jsme si mysleli, že si týmy rozdělí body, přišla naše taktická chyba a soupeř nás potrestal. Myslím, že přesto že nás zápas nezastihl v úplné herní pohodě, přesto jsme si v prvním poločase vytvořili tři gólové šance a ty musíš proměnit.

TJ Sokol Libiš – FK Brandýs nad Labem 2:3 (1:1)

Branky: 35. Balog Tomáš, 71. Čepec Jan – 31. Vrtiška Jan, 65. Staněk Štěpán, 89. Brož Matyáš. Rozhodčí: Dvořák Martin, Vávra Jan, Hartig Libor. Diváci: 70.

Libiš: Škrna J. – Hvězda (82. Srch), Mündl M., Bušínský, Havlíček – Kubíček (82. Horký), Čepec, Nejezchleba (80. Málek), Rezner (80. Kašpárek) – Balog, Plaček (69. Tůma).