|

Dorost U19: Libiš – FC Mělník 3:1

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a netrvalo dlouho a náš univerzál Radek Havlíček si naběhl na dobře rozehraný trestný kop Mundla a zařídil vedení. Do 30. minuty jsme zahrávali čtyři rohy, ale bohužel v koncovce jsme se nedokázali prosadit. Ve 31. minutě se soupeři povedla hezká akce ze strany neobsazený Voves pohotově vyrovnal. Netrvalo dlouho a po závaru před brankou soupeře si našel míč Šándor a dal náš druhý důležitý gól do kabiny.

Těsně před koncem ještě Škrna vytáhnul lob Ságnera nad břevno. Vstup do druhého poločasu se nám povedl na jedničku. V 53. minutě se prosadil již druhý zápas za sebou Kubíček. Soupeř poté hrál více na riziko a několikrát zle zahrozil.

Náš tým však využíval každou možnost k rychlému protiútoku. Střely Reznera, Nejezchleby a Čepce zlikvidoval Resutík. Musím všechny kluky pochválit, že si šli, i když soupeř nehrál vůbec špatně, za prvním jarním vítězstvím.

Sokol Libiš U19 – FC Mělník U19 3:1 (2:1)

Branky: 9. Havlíček, 40. Šándor, 53. Kubíček.

Sestava: Škrna – Tůma, Mundl, Bušínský, Málek – Kubíček (78. Plaček), Nejezchleba, Čepec, Rezner (78. Mošna) – Havlíček (Šoul), Šándor (80. Horký).

Reklama