|

Dorost U19: Libiš – Kunice 3:3

Po třech týdnech jsme se představili na domácím hřišti. Po dvou vysokých prohrách jsme chtěli doma uspět. Do utkání nemohl nastoupit Bušínký a Tůma. V prvním poločase měl více ze hry náš soupeř, ale náš tým dobře bránil. První branka padla po podklouznutí Nejezchleby ve středu hřiště a následném Kubiceho úniku. Netrvalo dlouho a z rychlého útoku se trefil Plaček.

Další šance Kubíčka skončila vysoko nad brankou. Ve druhém poločase soupeř šel po chybě Škrny do vedení. Bohužel netrvalo dlouho a hosté přidali další hodně lacinou branku.

Náš tým se ale nevzdal a po střídání Reznera, Labounka a Beneše jsme začali soupeře přehrávat. Nejprve jsme trefili třikrát břevno (Čepec, Nejezchleba, Beneš) a potom to přišlo. Nejprve utekl Kubíček a dal náš druhý gól. Poté Havlíček neproměnil své sólo, ale po akci Reznera už rozvlnil síť Čepec.

Tentokrát musím kluky pochválit, protože i přes nepříznivý výsledek dokázali zabrat a získat  bodík.

TJ Sokol Libiš U19 – FK Kunice U19 3:3 (1:1)

Branky: 37. Plaček Vojtěch, 81. Kubíček Pavel, 90. Čepec Jan – 25. Kubice Petr, 67. Vodička Jan, 72. Hanzal Prokop. Rozhodčí: Chládek Michal – Braunšveig Vojtěch, Novák Lukáš. Diváci: 30.

Sestava: Škrna (80. Uher) – Mošna, Tvitsluk, Havlíček, Málek – Plaček (80. Beneš) Horký (73. Labounek), Čepec, Kubíček – Šándor (66. Rezner).

Tabulka KP SD nadstavba o 9. až 12. místo

1.FK PŠOVKA MĚLNÍK330011:29
2.TJ Baník Švermov z.s.31118:54
3.TJ Kunice z.s.30217:92
4.TJ Sokol Libiš, z.s.30123:131
Reklama