|

Dorost U19: Libiš – Kutná Hora 4:0

V utkání jsme chtěli navázat na bojovný výkon z minulého týdne a pokusit se být nebezpečnější v útočné fázi. Soupeř měl ze začátku více ze hry, ale dobře jsme bránili a čekali na svoji příležitost.

První příležitost přišla asi ve dvacáté minutě a Havlíček si poradil s vyběhnuvším brankářem. Pokračovali jsme v dobré obranné hře a po hezké akci středem hřiště zachoval klidnou hlavu Nejezchleba a podél brankáře zvýšil na 2:0.

O přestávce jsme si řekli, že musíme vylepšit přechodovou fázi a déle kombinovat na polovině soupeře. Hostující tým nás začal napadat hodně vysoko, ale dařilo se nám z toho celkem dobře dostat. 

Postupem času jsme začali být nebezpeční v přechodové fázi a výsledkem byla třetí branka z kopačky Šoula po hezké akci Reznera. Netrvalo dlouho a na správném místě byl opět Šoul.

Na konci utkání měl Uher dobře postavené tyče po střele hostující hráče. V utkání jsme si svojí pracovitostí a týmovým výkonem šli za třemi body .

 Sokol Libiš : Sparta Kutná Hora 4:0 (2:0)

Branky: Šoul 2, Havlíček, Nejezchleba.

Sestava: Uher – Tůma, Mündl M., Bušínský, Málek – Plaček, Havlíček, Čepec, Rezner (75. Kubíček), Šoul (70. Srch) – Nejezchleba (76. Balog).

Reklama