|

Dorost U19: Libiš – Polaban Nymburk 2:6

K utkání jsme nastoupili téměř v kompletní sestavě. Věděli jsme, že utkání s lídrem nebude lehké, a tak jsme zvolili sestavu pouze s jedním útočníkem a pěti záložníky. Náš soupeř se trefil hned na začátku utkání krásnou střelou, na kterou asi nešlo moc reagovat.

Netrvalo dlouho a podařilo se nám Mündlem vyrovnat. Hostující tým velmi dobře v rychlosti kombinoval a po akci z pravé strany si vzal vedení zpět na svoji stranu. Na konci poločasu se začalo přitvrzovat a po vyhraném souboji si našel Balog  v náběhu Čepce, ale bohužel akce brankou neskočila. Za zmínku stojí ještě akce z pravé strany, kdy se k odraženému míči dostal Balog, ale prudká střela skončila vedle branky. Hned poté jsme propadli ve středu hřiště a místo abychom dali na 2:2, svítilo na ukazateli skóre 1:3.

Ve druhém poločase se obraz hry v podstatě nezměnil dva góly jsme soupeři tak trochu darovali. Po prostřídání na obou stranách jsme měli ještě dvě slibné situace ke snížení skóre, ale Kašpárek dal mimo a hezkou hlavičku Baloga chytil hostující brankář.

Soupeř měl kvalitu, nicméně si myslím, že jsme jim vítězství hodně usnadnili.

Kluci nedá se nic dělat, musíme se poučit z chyb a dostat se svojí pracovitostí k získání nějakých bodů.

TJ Sokol Libiš – Polaban Nymburk 2:6 (1:3)

Branky: Mündl, Čepec.

Sestava: Škrna – Plaček, Mündl, Bušínský, Málek (65. Tůma) – Kubíček (79. Srch), Balog, Nejezchleba (72. Kašpárek), Havlíček, Rezner (79. Horký) – Čepec.