|

Dorost U19: Libiš – Pšovka Mělník 6:4

Další barážové utkání na domácí půdě nás čekal silný celek Pšovky, který nám před třemi týdny nadělil, jak se říká v tenise, kanára a vedl barážovou tabulku. Začátek utkání byl z obou stran opatrný a po naší první chybě přišel trest. Z trestného kopu se trefil Maurer. Náš tým se nezaleknul a po hezké akci středem hřiště se dostal za obranu Čepec a srovnal skóre.

Chvilku poté se technickou střelou trefil Šándor. Hostující tým srovnal z rohového kopu znovu Maurerem. S tím se nechtěl smířit specialista na Pšovku Kubíček a svůj únik korunoval třetím gólem. Ve druhém poločase se nejprve znovu trefil Kubíček. Hostující tým však zabral a po našem nedůrazu a částečném uspokojení z dvoubrankového vedení srovnal skóre.

Pak přišly tutovky na obou stranách, ale vyznamenali se brankáři. Závěr utkání patřil dvojici Šoul a Čepec, kteří vstřelili krásné branky. Myslím, že jsme odehráli velmi dobrý zápas s kvalitním soupeřem a poprvé v krajském přeboru vstřelili šest branek.

TJ Sokol Libiš U19 – Pšovka Mělník U19 6:4 (3:2)

Branky: Čepec 2, Kubíček 2, Šándor, Šoul.

Sestava: Škrna – Mošna, Tvitsluk, Havlíček, Málek (Labounek) – Rezner (Tůma), Čepec, Nejezchleba (Beneš), Kubíček (Horký) – Šándor (Srch), Plaček (Šoul).

Reklama