|

Dorost U19: Poděbrady – Libiš 0:4 (0:3)

K prvnímu venkovnímu utkání jsme zajížděli do lázeňských Poděbrad, které v prvním kole porazily Kosmonosy 4:0 a tak nás čekal jistě těžký soupeř na kterého jsme se však dobře připravili.

Věděli jsme ,že soupeř hraje velmi dobře pravou stranou, a tak jsme na místo levého beka postavili Radka Havlíčka ,který společně s Reznerem vytvořili údernou dvojku . Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a již ve 13. sekundě našel Balog naběhnutého Plačka a ten skóroval.

Domácí byli jako opaření a netrvalo dlouho a po akcích Reznera a Havlíčka mohlo zahřmět i podruhé. I nadále jsme hrozili z rychlých brejků . V rozmezí dvou minut přišly chvíle Tomáše Baloga, který dvakrát rozvlnil síť domácího brankáře. Poté několikrát soupeř ukázal, že fotbal hrát umí a dvakrát jeho střely jen těsně minuly naší branku.

Po přestávce jsme pokračovali v dobrém výkonu. Domácí udělali několik změn, ale slibné útočné akce končily na dobře hrající stoperské dvojici Mundl – Bušínský. Ve druhém poločase jsme byli aktivnější ve středu hřiště, kde pracovitost Honzy Čepce slavila úspěch – naběhal 8,5 km za celé utkání a většinu ve větší aktivitě.

Za zmínku stoji i velmi dobře zahrávané rohy, kdy po jednom z nich skóroval Mundl. Kluci pracovali jako tým a soupeře přehráli ve všech směrech.