|

Dorost U19: Pšovka Mělník – Libiš 3:3

Do utkání jsme vstoupili lépe a po hezké akci z levé strany již v desáté minutě dobře zamířil Kubíček. Netrvalo dlouho a po rychlé kombinaci na hranici velkého vápna se dostal k míči Šoul a pohrál si s domácím brankářem. První zaváhání naší obrany ve středu hřiště bohužel potrestal Svoboda. Domácí tým nás najednou začal přehrávat a vysvobozením byla píšťalka rozhodčího. 

Do druhého poločasu přišel na hřiště Daňhel, který ještě oživil hru domácích a byl to právě on, který po standardní situaci překonal Škrnu. Třetí branka domácího týmu přišla po špatné rozehrávce Šoula, domácí Svoboda předvedl samostatnou akci přes polovinu hřiště a otočil výsledek. Na hřiště přišel Mošna s Málkem a změnou rozestavení jsme začali být znovu aktivnější . V 75. minutě se povedla hezká akce, po ose Čepec-Mundl se radoval z vyrovnávací branky Nejezchleba. Nakonec jsme mohli brát tři body, ale krásnou střelu Mundla domácí brankář vytáhnul na tyč. Pozitivem je, že jsme poprvé na jaře vstřelili tři branky a dokázali jsme se zvednout i když soupeř otočil utkání.

FK Pšovka Mělník U19 – Sokol Libiš U19   3:3  /1:2/

Branky: Šoul, Kubíček, Nejezchleba.

Sestava: Škrna – Plaček, Mundl, Havlíček, Tůma – Horký (72. Mošna), Nejezchleba, Čepec, Kubíček, Rezner (85. Šandor), Šoul (72. Málek).

Reklama