|

Dorost U19: Velim – Libiš 4:1

Odveta utkání dopadla lépe jasně pro domácí celek. Utkání hodně podobné tomu domácímu, kdy jsme byli v první poločase lepším týmem, ale na ukazateli skóre svítilo po penaltě 1:0.

Tak, jako minulý týden první poločas, i v tomto jsme byli lepším týmem ,ale Nejezchleba, Plaček a Bušínský selhali v koncovce. Ten, kdo čekal, že utkání otočíme, se mýlil. Byl to domácí celek, který nám udělil lekci z produktivity.

Teď nás čeká volný los a poté jedeme do Kosmonos, a pokud budeme chtít uspět, budeme se muset hodně zlepšit. K tomuto utkání nemohli pro nemoc nastoupit Čepec, Tvitsluk a Kašpárek.

FK Velim U19 – Sokol Libiš U19 4:1 (1:0)

Branka Libiše: Havlíček.

Sestava: Škrna – Tůma, Mundl, Bušínský, Málek (79. Šíma) – Plaček (65. Šoul), Havlíček, Kubíček, Rezner, Nejezchleba (75. Šandor), Horký (78. Srch).