|

Dorost U19: Kosmonosy – Libiš 3:0

Po volném losu jsme po 14 dnech nastoupili k důležitému utkání na půdě Kosmonos. Věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř, který minulý týden vyhrál 4:0 v Poděbradech a chtěli jsme zvládnout začátek utkání. To se nám celkem povedlo a předvedli jsme i několik hezkých akci, ale bohužel bez dobrého zakončení.

Deset minut před koncem poločasu kopal soupeř trestný kop a bylo to 1:0. Ve 45. minutě přidal soupeř druhou branku z pokutového kopu.

V kabině jsme si řekli, že se ještě popereme o výsledek, ale moc jsme toho nepředvedli. Druhý pokutový kop sice Škrna chytil, ale ani to nás nenakoplo. Jedna střela Šoula je opravdu za poločas málo. V závěru soupeř přidal třetí branku. Soupeř měl větší chuť po vítězství a zaslouženě vyhrál.

SK Kosmonosy U19 – Sokol Libiš U19 3:0 (2:0)

Sestava: Škrna – Tvitsluk, Mošna, Mundl, Havlíček – Plaček (Šoul), Nejezchleba (Srch), Čepec, Horký (Šandor), Kubíček.